To 2ο ΕΠΑΛ Τρικάλων περιμένει το σχόλιό σας για τον δικτυακό του τόπο ή και για οποιοδήποτε θέμα.
Δείτε τι έχουνε γράψει οι υπόλοιποι επισκέπτες και, αν θέλετε, προσθέστε το δικό σας σχόλιο.

Προσθέστε το δικό σας σχόλιο Σύνολο επισκεπτών: 52 EΞΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ

Α/Α:  52
lileqjc@gmail.com
Χώρα: gynecomastia surgery cost redd
gynecomastia surgery cost redd
Πως μας βρήκατε:
Ημερομηνία: 7/20/2023 3:26:01 PM
Σχόλια:
Simply wanna input on few general things, The website style is perfect, the subject material is rattling superb. "I delight in men over seventy. They always offer one the devotion of a lifetime." by Oscar Fingall O'Flahertie Wills Wilde.

Α/Α:  51
ΓΟΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Χώρα: ΕΛΛΑΔΑ

Πως μας βρήκατε: Από το Σχολικό Δίκτυο sch.gr
Ημερομηνία: 11/3/2019 7:02:18 AM
Σχόλια:
Καλημέρα ονομάζομαι Γούσιου Δήμητρα είμαι απόφοιτος του 1ου Λυκείου Θηλέων Τρικάλων του 1978, συνταξιούχος εκπαιδευτικός και τα τελευταία χρόνια προσπαθώ να αποκτήσω το DVD-ROM από το πολιτισμικό πρόγραμμα που υλοποιήσατε το σχολ. έτος 2006-2007. Θα ήθελα να συγχαρώ τη δημιουργική ομάδα που με ταξίδεψε στα σχολικά χρόνια έστω και με τις φωτογραφίες του 1976 θυμίζοντάς μου τους καθηγητές- μέντορες στη ζωή μου. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και σας εύχομαι καλή δύναμη στο έργο σας.
ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΡ. ΓΟΎΣΙΟΥ

Α/Α:  50
Σοφία Μαχικα
Χώρα:

Πως μας βρήκατε: Ήξερα τη διεύθυνση
Ημερομηνία: 5/17/2012 12:30:57 PM
pote tha aneveie to programma twn e3etasewn

Α/Α:  49
BAΣΙΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ
Χώρα: ΕΛΛΑΔΑ- ΤΡΙΚΑΛΑ

Πως μας βρήκατε: Ήξερα τη διεύθυνση
Ημερομηνία: 1/16/2010 9:44:47 PM