Βράβευση για το ΜαθηΤΕΕ από την Ένωση Συντακτών (28-4-2007)

Το Μορφωτικό Ίδρυμα της Ένωσης Συντακτών Θεσσαλίας, Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας, βράβευσε το 2ο ΤΕΕ-ΕΠΑΛ Τρικάλων για τη συμμετοχή του στο διαγωνισμό μαθητικού εντύπου με το περιοδικό ΜαθηΤΕΕ. Η βράβευση έγινε σε ειδική εκδήλωση στα γραφεία του ιδρύματος στη Λάρισα, το Σάββατο 28 Απριλίου 2007.
Το βραβείο απένειμε στον διευθυντή του σχολείου κ. Κων/νο Ρίζο, ο πρόεδρος του ιδρύματος Δημήτρης Πελεκούδας.
Από το νομό Τρικάλων βραβεύτηκαν επίσης το 31ο Δημοτικό Σχολείο και το Δημοτικό Σχολείο Κακοπλευρίου Καλαμπάκας. Στην εκδήλωση παρέστησαν και οι εκπαιδευτικοί Αβδελίδης Ευάγγελος και Παπαδημητρίου Γεώργιος, οι οποίοι ήταν από τους συντελεστές της δημιουργίας του 2ου τεύχους του περιοδικού ΜαθηΤΕΕ.

To βραβείο. Κάντε κλικ
για μεγέθυνση