Videos

Αριθμός videos : 3
Βίντεο με την ποδοσφαρική ομάδα του σχολείου, που αναδείχθηκε πρωταθλήτρια Θεσσαλίας για το σχολικό έτος 2015-2016.
Αριθμός videos : 1
Χριστούγεννα 2011 - Παρακολουθήστε ένα απόσπασμα από τη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου μας..
Αριθμός videos : 1
Εορτασμός 28ης Οκτωβρίου - Bίντεο από την παρέλαση των μαθητών του 2ου Επαγγελματικού Λυκείου Τρικάλων, στο κέντρο της πόλης, στις 28 Οκτωβρίου 2007.
Αριθμός videos : 2
Πολιτιστικές και Αθλητικές Εκδηλώσεις - Πραγματοποιήθηκαν στις 15 Μαίου 2007 στο σχολείο μας.
Αριθμός videos : 4
Εορτασμός 28ης Οκτωβρίου - Εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2005 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας.
Αριθμός videos : 3
Ενημερωτική ημερίδα του Έργου Λαέρτης, Αθήνα 27-6-2002, Ομιλία από την καθηγήτρια του 2ου ΤΕΕ Τρικάλων Αβδελίδου Ελένη
Αριθμός videos : 4
Πειραματική Διδασκαλία με το λογισμικό "Ανθρώπινο Σώμα" από τις καθηγήτριες Γκάνια Ειρήνη και Πέττα Θωμαή