Hμερίδα στην Αθήνα 27-6-2002

To πρόγραμμα
Η 2η ενημερωτική ημερίδα του έργου Λαέρτης πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα στις 27 Ιουνίου 2002. Στόχος της ήταν να παρουσιαστούν οι δράσεις του έργου στα δύο σχολικά έτη εφαρμογής του καθώς και τα συμπεράσματα που προέκυψαν από αυτές, και να διατυπωθούν προτάσεις για τη συνέχεια.
Προσκεκλημένοι ήταν όλοι οι διευθυντές των ΤΕΕ που συμμετείχαν στο έργο καθώς και οι διευθυντές των αντίστοιχων ΣΕΚ, οι προϊστάμενοι των κατά τόπους διευθύνσεων β'θμιας εκπαίδευσης καθώς και οι υπεύθυνοι γραφείων ΤΕΕ, εκπαιδευτικοί σχολείων, εκπρόσωποι των αναδόχων φορέων του έργου, του ΥπΕΠΘ, του ΠΙ και του Ε.Α. ΙΤΥ.
Σε αυτή την ημερίδα παρών ήταν ο διευθυντής του 2ου ΤΕΕ Τρικάλων κ. Μπαντέκας Γρηγόριος, ενώ παρουσίασε τη δική της εμπειρία από το 2ο ΤΕΕ Τρικάλων η επιμορφώτρια κ. Αβδελίδου Ελένη .

Videos (σε μορφή mpeg)
713 KB 839 KB 485 KB